Březen 2010

kákoš

18. března 2010 v 15:17 naši kamarádi
dick
Dickoušek,to je zlatíčko =o). Toho prostě si zamiluje každej. Je to Irský Tinker. Je moc hodnej a teď se začal obsedávat =o) moc mu to šlo!!! je to opravdu velký šikulka!! =o)

kamarádi

18. března 2010 v 15:13 naši kamarádi
lump
Lumpík,to je miláček Nikči. Je majinkej,ale je to takovej lump =D ...všude vleze a nic se s ním nenaděla,ale Nikča si už zvykla!! =o)..největší prča je,,když na něm Nikča jede a má ty nohy dole (skoro) =o)o nás =o)

16. března 2010 v 16:15 my
Ahoj všichni. Jsme holky,které jsou pro každou srandu,jsme maximálně ujetý a hlavně-MiLuJeM kOnĚ!! Tak něco osobnějšího: Barča Stiborová- nar. 31.5. 1999. Jezdí od svých 8let. Je to malej človíček. Má svého vlastního koně,jménem Absin (Absínek). Jsou to velký kamarádi a moc jim to spolu sluší . Nikola Vrbatová: nar. 28.8.1996. Na koni jezdí od svých 6let. Je to hroozně ujetej človíček. Má svého koně jménem Sísa (Sisínek). Moc si spolu rozuměj a jsou to skokani . Poprví kam chodila jezdit,bylo kusek od toho kde bydlím. Tato Jezdecká stáj se jmenovala Stáj Šonov. Byli tam hezký a hodní koníci,ale já,jak jsem byla malá a líná,tak se mi nechtělo pracovat. Bylo tam hodně práce a začali se ke mě ty lidé chovat špatně,to se mi nelíbylo,tak jsem tam zkončila. S Barčou jsme se seznámili,jen díky koníkům,který nás dostali k sobě . S Barčou jsme se dostali do jedné stáje jménem Farma Turov,kde jsme i na dále . Moc se nám tam líbí a jsme rádi,že jsme tuto stáj našli!!